HINNAKIRI

Hinnad 2017. aastal

Kogu kompleksi rent

Kogu kompleksi rent sisaldab majutust Metsatares, palksaunades, ning kämpingutes - kokku majutuskohti 93-le külalisele. Lisaks on võimalik paigutada territooriumile telgid. Hinna sees on ka restorani ja seminariruumi rent toitlustuse ja ürituse korraldamiseks; võrkpalliplats vabaaja veetmiseks ning 3 sauna (2 palksauna kümblustünniga ja jetisaun).

3000 €

MAJUTUS METSATARE 2-SES TOAS

Metsatare 2-ses toas on 2 eraldi voodit. Toas on olemas WC ja dušš, küte, elekter. kaheseid tube on metsatares kokku 3.

45 €

MAJUTUS METSATARE 3-SES TOAS

Metsatare 3-ses toas on 3 eraldi voodit. Toas on olemas WC ja dušš, küte, elekter. Kolmeseid tube on metsatares kokku 5

65 €

MAJUTUS 2-SES KÄMPINGUS

Puhkekeskuses Valkla Rand on 20 kahekohalist kämpingut. Igas kämpingus on 2 eraldi voodit. Kämpingu hinnas sisaldub: voodiriided, elekter, puhkekeskuse territooriumil oleva WC ja kätepesula kasutamine.

30 €

PALKSAUNA RENT 5H

Sauna renditakse minimaalselt 5-ks tunniks. Saunas on vene-tüüpi saunaahi, pesuruum, saunaeesruum koos laudade ja pinkidega, külmik, terrass; Lisatasu eest Kümblustünn sooja/külma veega.

39 €/ 1 h

PALKSAUNA RENT MAJUTUSEKS ILMA SAUNATA

Palksauna rent terveks ööpäevaks (check-in 15:00, check-out 11:00) Sisaldab: Majutust 16-le inimesele Palksauna ärklikorrusel, voodiriideid.

380 €

PALKSAUNA RENT 21H

Palksauna rent terveks ööpäevaks (check-in 15:00, check-out 13:00) Sisaldab: Majutust 16-le inimesele Palksauna ärklikorrusel, voodiriideid, kümbustünni (soe / külm vesi). *Jaanipäeval ja Aastavahetusel võime rakendada erihindu.

450 €

KÜMBLUSTÜNN

Külma veega

65 €

KÜMBLUSTÜNN

Sooja veega

100 €

TELKIMINE

Ühe telgi püstitamise eest küsime 8 €/telk/öö Lisateenusena on võimalik tellida Jeti sauna 25€/ tund (miinimum 2 tundi).

8 €

JETISAUN

Elekltrikerisega saun. Jetisaun on ideaalseks lõõgastuseks peale veesporti ja surfi, ning hea võimalus ka Kämpingu klientidel nautida saunamõnusid: Miinimum rendi aeg 2 tundi.

25 €

SEMINARIRUUMI RENT

Seminariruumi standardvarustuses on ekraan, pabertahvel, pliiatsid ja WiFi.

päev / 8 tundi 100 €

SEMINARIRUUMI RENT

Seminariruumi standardvarustuses on ekraan, pabertahvel, pliiatsid ja WiFi.

tund 18 €