fbpx
MENÜÜ SULGE

🎅 Jõulupidu SANTA ULAFIGA

🎅JÕULUPIDU VALKLA RANNARESTOS🎅

VAATA JÕULUPEO MENÜÜD SIIT:  JÕULUPIDU JA SANTA ULAF

Vali Santa Ulafi pakett siin:

PAKETID:

1.Santa Ulaf tuleb Valkla Puhkekeskusesse. Jagab kinke, teeb ühe puzzle kokkupanemise mängu, hääletugevuse konkursi, tõmbab kidraga mõne jõululaulu ja ajab niisama mõnusat loba eesti, vene, inglise ja kasvõi prantsuse keeles natuke. Kui vaja personaliseerib veel mõne lõbusa mängu ning tegevuse just selle grupi jaoks. Näiteks loeb ette päkapikkude poolt kokku pandud töötaja aastasaavutused ja uue aasta unistused.   

Pikkus: 30-45 min. 

Hind: 250 +km

2. Santa Ulafi nutimäng Valkla Puhkekeskuses, restoranis sees, õhtusöögi meelelahutus 

Markus paneb süsteem püsti, tõstab projektori üles ja paneb helikasti nurka. Signatuur, kop-kop ja uksest astub sisse Santa Ulaf. Pärast lõbusat sissejuhatust, palubki Ulaf mängijatel välja võtta mobiiltelefon, alla laadida spetsiaalne äpp ja nutimäng algaki peale. Koos aktiveeritakse punkte ning kõik see võlu on näha ka ekraanil. Moodne viis kuidas enam ei pea luuletust ise lugema vaid Santa annab ülesanded nutimängus ette. Näiteks: teil on aega 1 minut, leidke asi mis iseloomustab seda jõulu! Tee jõululuuletus ise ja saada! Mitu põtra on pildil? Kuidas see laul läheb edasi? Tule improviseeri kuuse all … jahimees hiilib metsas. Pärast teeb Ulaf kokkuvõtte ja premeerib ka võitjaid. Boonusena teeb Ulaf veel ühe muusika äraarvamismängu ka otsa. 

Pikkus: 2-2,5 tundi

Hind: 750 +km

Hinnas 2 inimest/jõuluvana ja abiline, äpi tasu, nutimängu koostamine, TOP 3 auhinda, transport, kõlakast, mikrofon, agentuuri tasu.

Puhkekeskus Valkla Rand pakub külastajatele ka majutusvõimalusi!
Küsimuste ja kuupäevade päringute korral kirjuta julgelt ly@valklarand.ee

Vahvat jõulukuud soovib Valkla Rannaresto!