fbpx
MENÜÜ SULGE
Maarja & Tuuli, photo by Elina Mello

Romantiline jõulueelne õhtusöök koos elava akustilise muusikaga 11.12

Maarja ja Tuuli muusikalised teed kohtusid selle aasta suvel. Kokku said kaks naist, kelle looming oli seni käinud eri radu. Hubasel novembrikuu õhtul kõlavad teie ees lood mõlema muusiku sulest, lisavürtsiks kuulete laule ka neid inspireerinud muusikast.
Maarja Aarma – vokaal
Tuuli Pruul – klahv
🎤 Maarja on mitmekülgne noor laulja. Ta on neo-soul bändi Maarja Aarma MA ja 8-liikmelise jazzansambli Gretagrund eestvedaja ja asutaja ning samuti ansambli Lenna taustalaulja. Maarja on avaldanud kaks stuudioalbumit – “Connected Through” (2019, Maarja Aarma MA) ning “Püsimatu hing” (2015, Gretagrund). Maarja on õppinud laulmist Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Stavangeri Ülikoolis Norras ning North Glasgow Kolledžis Šotimaal.
🎤 Tuuli on laulukirjutaja ja pianist, kes kirjutab muusikat omanimelisele ansamblile Tuuli Pruul Jazzetry. Tema muusikat võib kirjeldada kui jazzi, souli ja popi mikstuuri ning tema loomingu kontseptsioon on pakkuda kuulajatele luulelis-filosoofilisi laulutekste ja põnevaid harmoniseeringuid. Tuuli on õppinud laulukirjutamist ja arranžeerimist magistriõpingutena Malmö Muusikaakadeemias ning lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli muusikaproduktsiooni kursuse.
🎼 Maarja Aarma MA “Hazy Day” – https://youtu.be/j8FnDRxgEqY
🎼 Maarja Aarma MA “Morning” – https://youtu.be/0P1iLfQ7aXY
🎼 Tuuli Pruul “All Comes Together” – https://youtu.be/3ZlfT1b4rzg
🎼Tuuli Pruul “I Belong to Dreams” – https://youtu.be/BMSYvP4voR8
Eriolukorrast tingituna on meil vähem laudu, seepärast broneeri oma laud kindlasti ette.

Telefonil: +372 54 555 045 või e-kirja teel: info@valklarand.ee

Liitu üritusega ka Facebookis: https://fb.me/e/4B5FJF7zB    

Meie avamisajad detsembrikuus:

  • K-N 15:00-20.00
  • R 15:00 – 22:00
  • L 12:00 – 22:00
  • P 12:00 – 20:00
    *Pühade avamisajad lisame peagi