fbpx
SEMINARID
Seminariruumid Tallinna Lähedal

Seminariruumid ja koosolekud Tallinnast 30 min sõidu kaugusel

Puhkekeskuse Valkla Rand peahoones on lisaks terrassiga restoranile ka väike seminariruum, mis mahutab kuni 50 inimest teatristiilis istuma. Seminariruumis on naturaalne valgus, avatavad aknad ja pimendavad rulood, seminariruumil on veel lisasissekäik, kust saab otse õue minna, nii saate oma külalisi otse õuest vastu võtta. Seminariruumi aknast avaneb vaade merele ja männimetsale. Seminariruumi on võimalik kasutada ka privaatse söögitoana või väiksemate sünnipäevade, tähtpäevade tähistamiseks.

Merevaatega seminariruum ja peosaal

 

  • Seminariruumis on päevavalgus
  • Seminariruumis on pehmed toolid
  • Seminariruumis on ekraan ja projektor (lisatasu eest), pabertahvel ja markerid
  • Seminariruumis on pimendavad rulood
  • Nii  seminariruumis kui peosaalis on kliimaseade

Seminariruumi ja restoranisaali mahutavus

Hind

Seminariruumi rent 100 € /päev või 18 € /tund.  Seminariruumi standardvarustuses on valge ekraan, pabertahvel, pliiatsid ja tasuta WiFi. Lisatasu eest, 20 €/päev, on võimalik rentida projektorit.

Lisaks seminariruumile on teil võimalus oma koosolekuid ja teabepäevi viia läbi ka meie 200 m2 restoranisaalis. Restorani ruumi rent kokkuleppel, hind sõltub  aastaajast ja nädalapäevast.

Seminariruumi rendis sisaldub:

  • Ekraan
  • Pabertahvel ja pliiatsid
  • Tasuta WiFi
  • Projektor lisatasu eest (20€ päev) – Projektor on VGA ühendusega ja olemas on mini-port adapter.

Toitlustus

Seminarigruppide toitlustus ja kohvipausid

Toitlustus

Seminari toitlustust pakub Valkla rannaresto köök, kus põhikohal on kohalik ja värske tooraine. Alates 15 inimesest pakume seminaridele toitlustust grupimenüüst,
väiksematele seltskondadele pakume sööke a la carte menüüst.

Kohvipausid

Kohvipausi ajal pakutava saate valida meie kohvipauside menüüst. Kohvipausi kohvi pakume Cafitese kohvimasinast ja teedevalik pärineb Dilmah teede kollektsioonist. Lisatasu eest on võimalik kohvipausile tellida ka masinakohvi, Cappuccinot ja Café lattet. Kõik kohvipauside kõrvale pakutavad võileivad ja küpsetised valmivad kohapeal.

Lae alla Grupimenüüd

Vaba aeg ja aktiivsed tegevused

Meelelahutus

Kõige parem lõõgastusviis peale seminari on kasutada meie saunasid, kus teid ootab venesaun ja köetav kümblustünn. Saunamajas on olemas ka eraldi peoruum, kus võiksemal seltskonnal on võimalik peale õhtusööki oma õhtut jätkata. Sauna tunni hind on 39 € /tund.
Loe lähemalt infot Saunade kohta>>

Kuidas meil veeta vaba aega:

Seminaride galerii

Seminariruumid ja vaba aja veetmise võimalused Valkla rannas