fbpx
MENÜÜ SULGE

Pulmad

Pulmadeks pakume Puhkekeskuse Valkla Rand avarat valgusküllast ja skandinaaviapärase sisekujundusega restorani saali mis mahutab kuni 100 inimest. Restoranil on merevaatega terrass ja lisaruum (seminariruum), mida saab kasutada pulmameeskonna ruumina, laste mängutoana aga ka pruudi ettevalmistusruumina. Seminariruumil on olemas ka eraldi sissepääs.

Pulmatseremoonia

Restoranimaja ja mereranna vahele jääb suur 50 x 50 m muruplats, mis sobib ideaalselt pulmatseremoonia läbiviimiseks. Pakume õue tseremooniaks ka heledat õuemööblit.

Saada päring

Majutus

Suvisel perioodil (mai-september) pakume pulmalistele võimalust rentida kogu Puhkekeskus Valkla Rand kompleksi, mis sisaldab endas majutust 100-le inimesele: Metsatare tubades, Saunamajade ärklikorrusel ja kämpingutes; Saunamajad koos köetud saunade ja kümblustünnidega; restoranisaali, parkimist ja parklat ning kogu kompleksi territooriumit.

Sügisest kevadeni saame pakkuda kuni 60 majutuskohta: 32-kohta Saunamajade ärklikorrusel ja kuni 28 kohta Metsatare tubades.

Vaata majutusvõimalusi

Toitlustus

Puhkekeskuse Valkla Rand kompleksi ja restorani pakume pulmadeks ainult koos meiepoolse toitlustuse ja joogivalikuga.

  • Laudkond, kus on 15-34 inimest palume tellida eelroad ja 1 pearoog (sama toit) kõikidele külalistele meie a la carte menüüst.
  • Pulma seltskonnale 35+ külalist palume valida road meie Buffemenüüst

Tutvu ka meie pulmade renditingimuste ja reeglitega.

Saada päring

[instagram feed]

A post shared by Kadi (@kaunis_events) on

A post shared by Kadi (@kaunis_events) on

A post shared by Kadi (@kaunis_events) on