MENÜÜ SULGE

Valkla rannaresto

… on avara skandinaavia-stiilis sisekujunduse ja kauni merevaatega terrassiga hubane söögikoht, mis on mõeldud kogu perele. Menüüs on värskest ja kohalikust toorainest valmistatud road ja kohapeal valminud küpsetised.

Lastele on olemas mängunurk, õues kiiged ja ronimisala ning hiljuti lisandusid õuealale ka lasteseas populaarseks saanud võrkkiiged. Vihmase ja jaheda ilmaga saab kamina ääres nautida kvaliteetset kohvi ja kohapeal valmistatud kooke.

Oleme pere-ja lemmiklooma sõbralik casual dining restoran

Avamisajad ja broneerimine

Suveperioodil (juuni – august) oleme avatud iga päev (E-P), muul ajal oleme avatud nädalavahetustel (R-P). Jälgige ka lehe jaluses olevat broneeringute kalendrit, veendumaks, et teie planeeritaval külaskäigu päeval ei ole meie restoran reserveeritud.

  • E-L 12:00 – 22:00
  • P 12:00 – 21:00

Köök suletakse 1 tund enne restorani sulgemist.

Lauabroneeringud palume teha aadressile info@valklarand.ee (meilidele vastame 24h jooksul), samale päevale lauda broneerides palun helista telefonil +372 54 555 045 (vastame restorani avamisaegadel).

Broneeri laud

Menüüd

Suurematele laudkondadele (15 + inimest) pakume toitlustusvõimalusi eelneval ettetellimisel 2-käiguliste menüüvalikute põhjal. Laua broneerimise võimalust pakume kuni 34-liikmelistele seltskondadele.

A la carte menüü

A la carte menüüd pakub restoran tavapärastel avamisaegadel ja gruppidele vähem kui 15 inimest.

Buffeemenüü pulmadelel ja juubelitele

Sooja- ja külmlaua buffeemenüüd pakume juubelitele ja pulmadele alates 35 inimesest.

Kohvipausid

Kohvipause pakume seminari ja suvepäeva gruppidele 10-100 inimest

Suvepäevade ja seminaride menüü

Suvepäevadele ja seminaridele pakume grupimenüüd (alates 15 inimest) ja buffeemenüüd (alates 35 inimest).

Baklava

Prepared is me marianne pleasure likewise debating. Wonder an unable except better stairs do ye admire. His and eat secure sex called esteem praise. So moreover as speedily differed branched ignorant.

Champignons

Prepared is me marianne pleasure likewise debating. Wonder an unable except better stairs do ye admire. His and eat secure sex called esteem praise. So moreover as speedily differed branched ignorant.