fbpx
MENÜÜ SULGE

Valkla rannaresto

… on avara skandinaavia-stiilis sisekujunduse ja kauni merevaatega terrassiga hubane söögikoht, mis on mõeldud kogu perele. Menüüs on värskest ja kohalikust toorainest valmistatud road ja kohapeal valminud küpsetised.

Lastele on olemas mängunurk, õues kiiged ja ronimisala ning hiljuti lisandusid õuealale ka lasteseas populaarseks saanud võrkkiiged. Lastele on olemas ka eraldi lastemenüü. Vihmase ja jaheda ilmaga saab kamina ääres nautida kvaliteetset kohvi ja kohapeal valmistatud kooke.

Oleme pere-ja lemmiklooma sõbralik casual dining restoran

Avamisajad ja broneerimine

Suveperioodil (juuni – august) oleme avatud iga päev (E-P), muul ajal oleme avatud nädalavahetustel (L-P). Jälgige ka lehe jaluses olevat broneeringute kalendrit, veendumaks, et teie planeeritaval külaskäigu päeval ei ole meie restoran reserveeritud.

Jaanuar – Aprill oleme avatud järgnevalt:

L 12:00 – 22:00,
P 12:00 – 21:00

Laud broneeri telefonil +372 5455 5045

Kui teil on soov pidada seltskonnaga 10+ külalist sünnipäevi, pidulikke lõunaid/õhtusööke, seminare ja sündmusi, siis saatke meile päring.

SAADA PÄRING

Baklava

Prepared is me marianne pleasure likewise debating. Wonder an unable except better stairs do ye admire. His and eat secure sex called esteem praise. So moreover as speedily differed branched ignorant.

Champignons

Prepared is me marianne pleasure likewise debating. Wonder an unable except better stairs do ye admire. His and eat secure sex called esteem praise. So moreover as speedily differed branched ignorant.

Menüü

Paketid ja uudised

Valkla rannaresto 10

Teadaanne

Seoses COVID19 põhjustatud eriolukorraga täidame 2+2 ohutusnõudeid ning Valkla rannarestos on laudade arv limiteeritud. Sellest tulenevalt palume oma külastus ette planeerida ja laud eelnevalt broneerida…

Valkla rannaresto 2

Valkla rannaresto avamisajad Märtsis ja Aprillis

Märtsis ja Aprillis oleme avatud nädalavahetustel

  • L 12:00 – 22:00,
  • P 12:00 – 21:00
Marja-Mascarponekook valkla rananresto

Sünnipäevapakett 10-34 külalist

Soovid pidada sünnipäeva ja sul on külalisi 10-34. See pakett on just sulle…
Hind al. 21.5€ in.

Pilt

Sünnipäevapakett 35+ külalist

Meie peosaal mahutab kuni 100 külalist, restorani saalis jagub ruumi nii peolauale, bändile kui ka tantsuruumiks. Meil on olemas soovikorral ka vajalik helitehnika ja esitlustehnika…