fbpx
MENÜÜ SULGE

Lauaplaanid

Allpool oleme ära toonud erinevad lauaplaanide võimalused Valkla rannarestos, kus oleme arvestanud oma restorani olemasoleva mööbliga.
Alati on võimalus kliendil sisse tuua ka enda mööbel, nt. ümargused lauad ja renditoolid, kuid arvestama peaks, et kogu rendivarustuse mööbeldamisega: mööbli paika asetamine ja selle hilisem kokku panemine toimub kliendi esindaja poolt ja kõik toimingud peavad mahtuma rendiaja sisse.

  • Restorani saal on 215m2 ja mahutab istuma kuni 100 külalist – restoranisaalis on istekohti 100-le.
  • Restorani saalis jagub ruumi nii peolauale, bändile kui ka tantsuruumiks.

40+ külalist

40 külalist saab paigutada nii 8-stesse laudkondadesse (5 tk), I- ja ruudu-kujuliselt, U-kujulisena kui ka L-kujulisena. 40 külalisele saame pakkuda oma pruune laudu, mis ei vaja eraldi laudlinu.

50+ külalist

50-le külalisele saame pakkuda 10-seid laudkondi I-kujulisena ja ka U-kuju ilma laudlinadeta. 50+ külalist kui panna lauad U-kujulisena, eeldavad laudlinade kasutamist.

60+ külalist

60 ja 70 külalist on võimalik panna laudkondadesse. Kui arvestada laua taha (75 x 150 cm) 6 külalist, siis laudlinu ei ole vaja. Saame pakkuda oma pruunide lauaplaatidega laudu.
Samuti on võimalik teha 6 x 10-kohalist laudkonda, ka siis pole laudlinu vaja. Kui 60-le külalisele teha U-kujuline laud, peaksite arvestama kindlasti ka laudlinadega.

80+ külalist

80 külalist on maksimum, mis me mahutame ära meie saali U-kujulisena, nii jääb ruumi veel bändile, tantsimiseks ja muidu liikumiseks. 80+ külalisega peaksite kindlasti arvestama juba ka laudlinadega.
80 külalist on võimalik paigutada ka  14, 16 ja 18 külalisega laudkondadesse.

90-100 külalist

90-100 külalist mahutame ära ainult laudkondadesse, sellise külaliste arvuga peaksite samuti arvestama laudlinadega.
Oleme tähistanud ka pulmi kus oli 115 külalist kuid siis tuleks arvestada mõningate kitsendustega: Valkla rannarestol on pakkuda vaid ühesugust tooli 100 tooli ning praeguste lauaplaanide juures on arvestatud nii, et kõikidel külalistel oleks lauas mugav istuda ja mitte liigselt kitsas olemine.