fbpx
SUVEPÄEVAD

Suvepäevad mere ääres, Tallinna lähedal

Suvepäevad ja firmapeod

Firmapeod, meeskonna- ja suvepäevad Tallinna lähedal

Puhkekeskus Valkla Rand sobib tänu oma suurepärasele asukohale mere ääres ja Tallinnast vaid 30 minutise autosõidu kaugusele jäädes ideaalselt ettevõtetele erinevate sündmuste korraldamiseks. Oleme korraldanud suvepäevi 200-400-le inimesele, samuti meeskonna koolituspäevi koos pizzavalmistamise töötubadega 10-20-le inimesele. Meie juures on peetud seminare koos toitlustusega 140-le inimesele ja pidulikke vastuvõttekuni 100-le inimesele.

Meie juures saate korraldada:

 • Seminare
 • Meeskonnapäevi koos toitlustuse ja saunaga koostöös ettevõttega 360 Kraadi
 • Ärilõunaid, Grupilõunaid ja pidulikke õhtusööke
 • Vastuvõtte
 • Firmade suvepäevi

Me pakume

Merevaatega seminariruumi, milles on pehmed toolid, esitlustehnika, konditsioneer ja päevavalgus. Seminariruum mahutab kuni 40 inimest.

Merevaatega restoranisaali, kus on võimalik korraldada pidulikke õhtusööke, seminare suurematele seltskondadele, grupilõunaid meeskonnapäevadel, diskosid suvepäevadel. Restoranisaal mahutab laudade taha istuma kuni 100 inimest.

Kahte suurt saunamaja vene-tüüpi saunade ja köetavate kümblustünnidega.

Majutust suvisel perioodil kuni 100-le inimesele siseruumides (lisaks on olemas telkimisvõimalus ja matkaautode kohad), talvisel perioodil majutame kuni 60 inimest.

Aktiivseid tegevusi merel ja metsas ning erinevaid meeskonnakoolitusi.

Hinnad

 • Seminariruumi rent 100 € /päev või 18 € /tund, Seminariruumi rendi hinnas sisaldub: ekraan, pabertahvel ja pliiatsid, tasuta WiFi (20/10 Mb). Projektor lisatasu eest – 20€ päev.
 • Restorani ruumi rent kokkuleppel.
  Kui meilt tellitud peo toitlustuse eelarve ületab Oktoober-Aprill 2000€, siis me eraldi restorani ruumi rendi eest raha ei küsi. Restorani ruumi rendi hind perioodil Mai-September – küsi pakkumist.
 • Suvepäevadeks ettevõtetele rendime välja kogu kompleksi, mis sisaldab majutust 100-le inimesele (lisaks telkide võimalus), Saunamajasid koos soojaks köetud saunade ja kümblustünnidega, restoranimaja koos suure saali, seminariruumi ja mereterrassiga, parkimist 120-le autole.
  Kogu kompleksi rendihind on 3000€, millele lisandub toitlustus.

Toitlustus

Grupimenüüd ja kohvipausid, suvepäevadele ja seminaridele

Seminaridele ja suvepäevadele pakub toitlustust Valkla rannaresto köök, mille paljukiidetud menüü on koostatud meie peakoka Elar Jürimäe poolt, kes hindab kohalikku ja kvaliteetset toorainet. Menüüd on koostatud nii, et iga külaline leiaks endale midagi meelepärast.

 • Alates 15 inimesest pakume seminaridele grupimenüüd, väiksematele seltskondadele pakume sööke a la carte menüüst.
 • Grupimenüüd pakume portsjonitena 15-50-le inimesele, suurematele gruppidele serveerime grupimenüüd buffee-stiilis.
 • Seltskondadele 35+ pakume buffeemenüüd.
 • 100+ seltskondadele pakume erimenüüd, selle jaoks saata palun meile eraldi päring.
 • Suvepäevadele pakume kohapeal valmistatud toitu päris taldrikutelt ja “restorani kattega”.

Kohvipausid

Kohvipausi ajal pakutava saate valida meie kohvipauside menüüst. Kohvipausi kohvi pakume Cafitese kohvimasinast ja teede valik pärineb Dilmah teede kollektsioonist. Lisatasu eest on võimalik kohvipausile tellida ka masinakohvi, cappuccinot ja café lattet. Kõik kohvipauside kõrvale pakutavad võileivad ja suupisted küpsetatakse kohapeal.

Vaba aeg ja aktiivsed tegevused

Saunamaja

Kõige parem lõõgastusviis peale seminari on kasutada meie saunasid, kus teid ootab venesaun ja köetav kümblustünn. Saunamajas on olemas ka eraldi peoruum, kus väiksemal seltskonnal on võimalik peale õhtusööki oma õhtut jätkata. </p> <p>Sauna tunni hind on 39 € /tund ja minimaalne sauna rendi aeg on 5h.<br /> Saunamaja peoruumi on võimalik rentida ka õhtuseks olemiseks ilma sauna ja majutuseta kuni 20-le inimesele, sel juhul on saunamaja peoruumi rendi hind 20€ / tund.

Loe lähemalt

Suvepäevade galerii