fbpx
MENÜÜ SULGE

Rannatennis – valmib kevad 2022

Rannatennis – valmib kevad 2022

RANNATENNIS – MIS SEE ON!?

Nii nagu jalgpall, võrkpall, indiaca on ka tennis jõudnud rannaliivale. Kuidas on see võimalik – pall ju liival ei põrka. Nii ongi, erinevalt tennisest puudub rannatennises pallipõrge. Ka reketid on omapärased, puudub keelestus. Rannatennist mängitakse rannatennise pallidega mis sarnanevad poolpehmete tennisepallidega. Võib öelda, et rannatennises on natukene tennis, natukene sulgpalli ning ka võrkpalli.

Kui ilm on liialt tuuline mängimaks sulgpalli, puuduvad oskused võrkpalli mängimiseks või pole läheduses tenniseväljakut, siis rannatennise mängimise jaoks pole need probleemid. Rannatennise jaoks pole halba ilma, see on kergesti õpitav mäng, sõltumata soost, vanusest või mängukogemusest ning üsna paljudes randades on olemas rannavolleplatsid, mis ongi ka rannatennise mängimiseks sobilike mõõtmetega. Võrk on kõrgusega 170 cm, meespaaridel soovitatavalt 180 cm kõrgusel  .

MIDA RANNATENNISE MÄNGIMISEKS VAJA ON?

Rannatennisemängimiseks piisab sellest, kui sul on läheduses mõni rannavolleplats (asja ajab ära ka muruplats), rannatennisereketid, mängimiseks vajalikud pallid ning paariline või paarilised kellega mängu nautida.

KUS SAAB RANNATENNIST MÄNGIDA?

Nagu öeldud,  võib rannatennist mängida absoluutselt igal platsil, mis vastab rannavolle platsi mõõtudele

MIKS ON RANNATENNIST MÕNUS MÄNGIDA?

  • See ei vaja erilisi oskusi, et mängu nautida. Piisab tahtmisest pall üle võrgu lüüa.

  • Kuna mäng on mõeldud paaris mängimiseks, siis on see seltskondlik mäng ning mis oleks mõnusam, kui päikselisel päeval koos oma sõpradega, nautides ilusat ilma, ühendada parim seltskond ning kehaline aktiivsus.

  • Rannatennist saab mängida igal pool, kus on olemas plats koos võrguga.

  • Ka jahedam ja tuulisem ilm ei sega nautimast mängu.

Number üks reegel rannatennist mängides on sellest rõõmu tunda!

Rendi reketid rannabaarist  4tk 40€ + pant 25€
Platsi rent 1.5h 25€