fbpx
MENÜÜ SULGE

Valkla rand kui TOP5 rannaresto! 🏆

Valkla Rannaresto kui osa loodusest

Sa veedad päikselise päeva rannas, soe rannaliiv paitab pikal jalutuskäigul jalataldu ja soolane merevesi kuivab peale ujumist päikese käes su nahal. Rannapäeva kõhutäite lahendab igaüks isemoodi, aga üks kindel võimalus on astuda rannaliivalt mõned sammud eemale ja einestada merevaatega Valkla rannarestos.

See koht merekaldal on kui osa loodusest, sulandudes kokku kõrgete mändide, liiva ja merega. Avara, valgusküllase ja skandinaaviapärase sisekujundusega restorani saal mahutab kuni 100 inimest. Restoranil on merevaatega terrass, kus einestades on saatemuusikaks merekohin ja tuul mändide latvades.

Peakokka Ken-Kristian Kirsistet on pakutava menüü koostamisel inspireerinud ümbritsev keskkond. Toitude valmistamisel kasutakse tooraineid, mida pakub kohalik loodus, et tuua külastajateni uut moodi, kuid samas tuttavaid maitseelamusi. Nii näiteks kasutatakse toitudes kohalike kalurite püütud mereande.

Valkla Rannaresto sobib tänu oma suurepärasele asukohale mere ääres ja Tallinnast vaid 30 minutise autosõidu kaugusele jäädes, ideaalselt erinevate sündmuste korraldamiseks.

Pulmadeks pakutakse ka eraldi sissepääsuga lisaruumi mida saab kasutada pulmameeskonna ruumina, laste mängutoana või pruudi ettevalmistustoana.

Restoranimaja ja mereranna vahele jääb suur 50×50 m muruplats, mis sobib ideaalselt pulmatseremoonia läbiviimiseks.

Kui üürida Valkla Rannaresto koos puhkekeskus Valkla Rand poolt pakutavaga, on sinu seltskonna päralt seminari- ja peoruumid kuni sajale inimesele, saunamajad kümblustünnidega ning lihtne majutus gruppidele ja peredele.

Suviti on koht eriti populaarne, iga päev sõidab arvukalt külastajad Tallinnast kohale, et tulla nautima imeilusat mereäärt ja maitsvaid toite. Et toimub ka palju erinevaid üritusi, tasub avamisaegu jälgida kodulehelt.

Loe kogu artiklit siit

Meie suvise uue menüüga saad tutvuda siin: Suvine menüü

Kohtumiseni Valkla rannas!